Lappset_Sweden_basic_logo_web.jpg

 

LAPPSET SWEDEN AB

Litslena Sneby 2
745 96  Enköping
SWEDEN

Öppettider
8:00-16:45

Telefon:
+46 (0) 171-270 80

Fax:
+46 (0)171-272 99

E-post:
sverige@lappset.com

Hemsida:
www.lappset.se













 

soren.jpg VD
Sören Silén
e-mail: soren.silen@lappset.com
Tel. 0171 - 270 80
Fax  0171 - 272 99
Mobil. 070 - 664 97 92

 

katja.jpg Försäljnings- och marknadschef
Katja Skåner
e-mail: katja.skaner@lappset.com
Tel: 0171 - 270 57
Mobil: 0704-13 67 30
Fax: 0171-272 99
     
angelica2.jpg
  Marknadsassistent
Angelica Träff
e-mail: angelica.traff@lappset.com
Tel: 0171-270 80
Fax:  0171-272 99

 

anki2.jpg
  Innesäljare - offerter, ordrar och förfrågningar
Anki Hallin
e-mail: anki.hallin@lappset.com
Tel.  0171-270 80
Fax.   0171-272 99
     
johan_h.jpg
  Säljare - Stockholm
Johan Hedengren
e-mail: johan.hedengren@lappset.com
Mobil.  070-639 65 70
     
 cathis.jpg   Säljare - Västra Sverige
Cathis Giöbel Nordlund
e-mail: cathis.nordlund@lappset.com
Mobil.  073-986 70 00
     
 patrik.JPG Säljare                     
Patrik Bjerketun 
e-mail: patrik.bjerketun@lappset.com
Mobil. 072-712 87 00

 camilla.jpg Innesäljare - offerter, ordrar och förfrågningar
Camilla Silén
e-mail: camilla.silen@lappset.com
Tel. 0171-270 80
Fax.  0171-272 99

 katarina.jpg

Innesäljare - offerter, ordrar och förfrågningar
Katarina Eriksson
e-mail: katarina.eriksson@lappset.com
Tel. 0171-270 80 
Fax. 0171-272 99

anna.jpg Administrativ chef
Anna Källberg
e-mail: anna.kallberg@lappset.com
Tel. 0171 - 270 80
Fax. 0171 - 272 99

mats.jpg Säljare - Norra Sverige
Mats Höglund
e-mail:mats.hoglund@lappset.com
Tel. 018-32 35 80
Fax. 018-32 35 80
Mobil. 070-237 80 44

 

     
pierre.jpg   Säljare - Södra Sverige
Pierre Hansson
e-mail:mats.hoglund@lappset.com
Tel. 044-815 26
Fax. 044-815 26
Mobil.  070-243 06 10
     
 
jim.jpg   Team Leader MyDesign! & PlayCare
Jim Isotalus 
e-mail:jim.isotaulus@lappset.com
Tel. 0171 - 272 36 
Fax 0171- 272 99 
Mobil. 070-208 77 20

     
sophie.jpg   MyDesign!-designer
Sophie Giacomin 
e-mail:sophie.giacomin@lappset.com
Tel. 0171-270 80 
Fax.  0171-272 99
     
mia.jpg
  Ekonomichef
Maria Jacobsson 
e-mail: maria.jacobsson@lappset.com 
Tel. 0171 - 270 80
Fax 0171 - 272 99
     
ulla.jpg

  Ekonomi
Ulla Lennartsson Bäckström 
e-mail: ulla.backstrom@lappset.com 
Tel. 0171 - 270 80
Fax 0171 - 272 99
chalotte.jpg

Ekonomiassistent
Charlotte Spångberg
e-mail: charlotte.spangberg@lappset.com 
Tel. 0171-270 80
Fax. 0171-272 99

     
torsten.JPG
  Gruppledare monteringsgruppen
Torsten Åkerman
e-mail: torsten.akerman@lappset.com
Mobil: 076-777 33 42

 
sven.jpg
  Produktionschef
Sven Silén
e-mail: sven.silen@lappset.com
Tel. 0171-270 28 
Fax. 0171-272 99
Mobil.  070-556 92 81